Konferans Yönetim Sistemi

Konferans Yönetim Sistemi (KYS), kongre, konferans, çalıştay, seminer gibi büyük ve küçük ölçekli akademik etkinliklerin yönetimini sağlayan bir sistemdir. KYS ile çevrimiçi olarak sistem üzerinden bildiri başvurusu alınabilir, oturumlar organize edilebilir, bildiri başvuruları hakemler tarafından değerlendirilebilir. Bilimsel etkinlik öncesi ve sonrasında yapılan gezi etkinlikleri ve konaklama için rezervasyon alabilirsiniz. Konferans ücretini, gezi ve konaklama ücretlerini online olarak tahsil edebilirsiniz.

KYS, bilimsel etkinliklere yönelik organizasyonunuzu basitleştirir ve kolaylaştırır.
KYS, etkinliğinizi çevrimiçi hale getirir, işlemlerin tümü internet taraycısı üzerinden yapılır.
KYS, büyük ya da küçük ölçekli etkinliklerinizi uygun maliyetle yönetmenizi sağlar.
KYS, bilimsel etkinliğinizi kolayca organize edin ve yönetin.

Özellikler

Konferans Yönetim Sistemi, kongre, konferans, seminer ve çalıştay gibi etkinliklerin online ve etkili şekilde yönetilmesi sağlayan önemli özelliklere sahiptir.

Ek Hizmetler

Muhasebe ve Katımcı Faturaları

Muhasebe hizmeti, etkinlik gelir-giderlerinin hesaplanması, oluşan vergilerinin belirlenmesi ve gelirlerin tahsil edilmesi ve giderlerin ödenmesi, katılımcılara konferans için ödedikleri tutarlar karşılığında fatura düzenlenmesidir.  

Etkinlik İnternet Sitesinin Hazırlanması ve Güncellenmesi

Etkinlik internet sitesinin hazırlanması, barındırılması ve güncellenmesineyönelik hizmetlerdir.

Sekreterya Hizmeti

Etkinlik katılımcılarına etkinlik öncesinde ve sonrasında verilecek destek hizmetleridir.

Diğer Hizmetler

Katılım sertifikalarının, yaka kartlarının hazırlanması, program kitapçığının, özetler kitapçığının hazırlanması, konferans çantasının ve promosyonlarının hazırlanması hizmetleridir.

Çalışmalarımız